Ciekawe sposoby na przechowywanie butów

buty

Sposoby na przechowywanie butów przydadzą się każdej kobiecie. Co zrobić, kiedy nasza zwykła szafka na buty pęka już w szwach? Jak przechowywać buty, aby stały się ozdobą wnętrza?

Sposoby na przechowywanie butów dla wielu mogą okazać się wybawieniem. Szczególnie dla kobiet, dla których nie istnieje pojęcie „za dużo butów” :). Najczęściej przechowujemy obuwie w przedpokoju. Niestety to pomieszczenie jest z reguły małe, poza tym jest w nim więcej drzwi niż ścian, dlatego jego organizacja musi być dokładnie przemyślana. Zatem jak przechowywać buty, aby ich ilość przestała być dla nas problemem? Z jakich patentów można skorzystać, kiedy nie ma już miejsca w zwykłej szafce?

Stojak – drabina
Ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się takie meble, które nie ukrywają, tylko eksponują obuwie. Przecież ładne buty mogą stać się świetną ozdobą naszych wnętrz. Jednym z takich rozwiązań jest właśnie drabina. Można wykorzystać zarówno zwykłą drabinę, jak i wieszak na ręczniki, który ją przypomina. Jak przechowywać na niej buty? Otóż wystarczy je zahaczyć obcasem na stopniach. W taki sposób skutecznie wyeksponujemy wszystkie najpiękniejsze pary naszych szpilek.

jak przechowywać buty
Źródło: http://www.modernlokum.com/2013/01/drabina-w-pokoju-pomysowy-mebel.html

Meble wielofunkcyjne
W małym przedpokoju może nie być miejsca na sporą ilość mebli i innych dodatków, dlatego trzeba umiejętnie wykorzystać przestrzeń, np. decydując się na meble wielofunkcyjne. Idealnym rozwiązaniem będzie otwierane siedzisko (np. w kształcie zwykłej skrzyni), gdzie można schować kilka par butów. Taki mebel z powodzeniem wykonasz samodzielnie – w ten sposób nie tylko zyskasz dodatkowe miejsce w pomieszczeniu, ale także zaoszczędzisz pieniądze. To wygodny sposób na przechowywanie butów.

Tekturowe rury
Półka składająca się z kilku tekturowych rur to świetne rozwiązanie. Taki mebel jest nie tylko praktyczny, ale również świetnie się prezentuje, będąc ciekawą ozdobą wnętrza. O kształcie i wielkości takiej półki możecie zadecydować sami, ponieważ z łatwością zrobicie ją własnoręcznie. Skąd wziąć tekturowe rury? Dobrze sprawdzą się te wykorzystywane do przesyłek pocztowych. Wygląd takiej szafki to jedynie kwestia waszej wyobraźni.

sposoby na przechowywanie butów
Źródło: http://m2-sovet.ru/polka-dlya-obuvi-svoimi-rukami.html

Kolorowe pudełka po butach
Obecnie sklepy z obuwiem prześcigają się w projektowaniu naprawdę pięknych pudełek na buty. Są one kolorowe, wzorzyste i naprawdę starannie wykonane. W związku z tym takie pudełka mogą być ozdobą samą w sobie. Ułożone jedno na drugim wyglądają bardzo fajnie. To prosty sposób, dlatego wielu decyduje się właśnie na niego :).

Martwisz się, że braknie ci miejsca na wszystkie buty? Jeśli tylko odpowiednio zagospodarujesz przestrzeń i wykorzystasz ciekawe sposoby na przechowywanie butów, to na pewno znajdziesz sposób na schowanie wszystkich par :). Dlatego możesz śmiało ruszać na kolejne zakupy!

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 udostępnień