Jak dobrze wykorzystać ostatnie dni wakacji?

lato

To już ostatnie dni wakacji. Wrzesień zbliża się wielkimi krokami. To ostatnia szansa, aby zrobić coś, dzięki czemu to lato będzie niezapomniane! Zatem jak dobrze wykorzystać ten czas?

Przed nami ostatnie dni wakacji. Jeśli uważacie, że trochę zmarnowaliście to lato bądź czujecie, że mogliście zrobić o wiele więcej, to jeszcze macie szansę to naprawić! Niech te dwa ostatnie tygodnie wakacji będą szalone i niezapomniane! Oto kilka pomysłów na to, jak dobrze spożytkować ten czas.

Nie siedź w domu!
To zasada numer jeden! Nawet jak nie masz żadnych konkretnych pomysłów, to i tak wypełznij ze swoich czterech ścian i pobądź trochę na dworze. Wykorzystaj ciepłe i jeszcze długie dni na dotlenienie mózgu i uzupełnienie niedoborów witaminy D! We wrześniu będziesz sobie pluł w brodę, że zmarnowałeś wakacje na siedzenie przed telewizorem czy komputerem.

ostatnie dni wakacji

Dwutygodniowe fit wyzwanie
Lato zbliża się ku końcowi, dlatego mogłoby się wydawać, że już nie trzeba regularnie uprawiać sportu, ponieważ niedługo przyjdzie czas na swetry i zimowe kurtki, więc ciało będzie schowane. Szał na idealną sylwetkę w bikini już przecież za nami. Oczywiście nic bardziej mylnego! Przekonaj się, ile masz w sobie motywacji i rozpocznij dwutygodniowe fit wyzwanie pod hasłem „Koniec wakacji – początek lepszego życia!”. Udowodnij sobie, że wytrwałość i ambicja to twoje dwie główne cechy. Aktywność fizyczna to zdecydowanie świetny sposób na wykorzystanie ostatnich dni lata.

Kontakty ze znajomymi
Podczas roku szkolnego nie ma dużo czasu na towarzyskie spotkania, więc przez te ostatnie dni spędzaj czas z przyjaciółmi, wyjdź na miasto, poznaj nowych ludzi, odnów dawne kontakty. Idźcie razem na imprezę, wybierzcie się na wycieczkę rowerową lub zorganizujcie mały wypad za miasto. W sumie to nieważne, co będziecie robić – istotne jest to, aby spędzać czas razem!

wakacje

Cała Polska czyta latem
Zostały ci jeszcze dwa tygodnie wolności – teraz możesz czytać to, co chcesz. Później będą to głównie szkolne lektury, naukowe artykuły, słowniki i repetytoria maturalne. Idź do parku z kocem i koszem owoców – rozłóż się gdzieś na trawie i zanurz się w ulubionej lekturze. Odpoczywaj i czytaj dla przyjemności póki możesz! Ciekawe, ile książek uda ci się przeczytać przez te dwa tygodnie :).

Nie zamartwiaj się, że wakacje już się kończą. Wręcz przeciwnie – ciesz się ostatnimi dniami wakacji i rób to, co kochasz! Wyjdź z domu, spotkaj się ze znajomymi, aktywnie spędzaj czas i czytaj ciekawe książki. Nie musisz wybierać – masz przecież tyle wolnego czasu, że z pewnością uda cię zrobić wszystko!

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 udostępnień