Jak polubić jesień? Oto kilka sprawdzonych sposobów!

jak polubić jesień

Jak polubić jesień? Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak! Jesień to piękna pora roku, trzeba tylko zacząć doceniać jej zalety. To wcale nie jest depresyjna pora roku! Przekonajcie się sami.

Jak polubić jesień, która wielu ludziom kojarzy się z chłodem, deszczem, brakiem słońca i stanami depresyjnymi? Przede wszystkim trzeba zacząć myśleć o tej porze roku w zupełnie inny sposób. Jesień ma w sobie coś magicznego – mam na myśli nie tylko piękno jesiennej przyrody, ale także długie wieczory, które przecież można świetnie wykorzystać! Jak polubić jesień? Oto kilka moich sprawdzonych sposobów.

Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednie ubrania
Jesienią dni są chłodne – to nie ulega wątpliwości. Podczas spaceru wielu z nas narzeka na zimno i mocny wiatr. Jednak czujemy się tak dlatego, że nieodpowiednio się ubraliśmy! Jesienne spacery mogą być naprawdę przyjemne – orzeźwiające i dotleniające :), trzeba tylko odpowiednio się przyodziać – ciepłe swetry, grube szaliki i wygodne, ocieplane buty to podstawa. Jeśli ubierzecie się ciepło, chłód nie będzie już tak odczuwalny, a wy będziecie mogli cieszyć się aktywnością na świeżym jesiennym powietrzu. Możecie pisać, że to przecież nic odkrywczego, ale jednak wiele osób jakby na przekór nie wyciąga z szafy cieplejszej odzieży, nadal nosząc cienkie kurki i letnie buty.

Przyjemność mogą wam sprawić także jesienne zakupy – po zaopatrzeniu się w ciepłe, stylowe i modne rzeczy od razu poczujecie się lepiej!

jesień

Jesienne wieczory nie takie straszne
Jesienne dni są krótkie. Słońce zachodzi szybko, a wieczory ciągną się w nieskończoność. Jednak to wcale nie musi być wadą! Powiem wam szczerze, że ja uwielbiam jesienne wieczory, znacznie bardziej niż te podczas innych pór roku. W tym czasie można opatulić się w ciepły koc, przygotować gorące kakao i bez końca oglądać ulubione seriale. Zapalcie w domu zapachowe świecie i przygaście światło – postarajcie się poczuć ten wyjątkowy, jesienny klimat.

Jesienne wieczory możecie wykorzystać także na domowe Spa. Gorąca kąpiel z olejkiem eterycznym i odżywczą solą do kąpieli od razu poprawi wam humor – to świetny sposób na relaks i odprężenie. Do tego wystarczy ulubiona książka i idealny wieczór gotowy!

Ten czas jest także idealny na romantyczną randkę z drugą połówką. Wieczory i palące się świece sprzyjają romantycznej atmosferze, a grzane wino z pomarańczą, imbirem i cynamonem smakuje świetnie podczas spotkania we dwoje.

Nie myślcie o jesieni jedynie jako o deszczowej i zimnej porze roku! Skupcie się na jej zaletach – pięknej przyrodzie oraz przyjemnych i rodzinnych wieczorach, które są niezwykle odprężające.

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Komentarze

    • Śpiewająca
    • 14 listopada 2018
    Odpowiedz

    Tylko co zrobic jak jesienia nic sie nie chce ? Wiem ze jest tyle opcji ale za nic nie mogę się zabrac 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 udostępnień