Lampy wiszące i sufitowe – wielki renesans lamp sufitowych i podłogowych

Lampy wiszące

Lampy w 2020 roku przeżywają prawdziwy renesans, po latach mody na tanie żyrandole z sieciówek powracają na salony lampy niczym dzieła sztuki. W tym roku modne są lampy wiszące, stojące i kinkiety piękne niczym biżuteria i dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

Od kilku miesięcy obserwujemy wielki renesans lamp podłogowych i kinkietów, modne są również lampy wiszące. Odpowiednio dobrane lampy są wykończeniem każdej aranżacji. Warto pamiętać, że już od kilku sezonów sufit jest traktowany jak piąta ściana, którą należy zagospodarować. Nie ma drugiej równie wyraźnej ozdoby sufitu, jak lampa wisząca. W tym roku i przez kilka kolejnych sezonów lampy traktujemy jak biżuterię dla pomieszczenia. Moda na tanie żyrandole z sieciówek już przeminęła. Od 2020 roku lampy wiszące, podłogowe i kinkiety traktujemy jak inwestycję. Dodatek, który może zaważyć o charakterze całej stylizacji.

Lampa do salonu

Wielki renesans lamp stojących i kinkietów. Gdzie kupić modne lampy?

Dekoratorzy wnętrz polecają piękne i ponadczasowe lampy, które podnoszą standard pomieszczenia. Piękne, dopracowane w najdrobniejszym szczególe użytkowe dzieła sztuki, dzięki którym pomieszczenie staje się ekskluzywne. Gdzie można kupić takie lampy? Naszym, faworytem jest sklep z oświetleniem, w którym znajdziecie przepiękne lampy wiszące, podłogowe, kinkiety, a nawet lampy ogrodowe. Lampy dostępne w tym sklepie są jak biżuteria dla pomieszczenia – piękne, oryginalne, porządne i wprost zachwycające. W sklepie dostępne są również abażury do lamp, dzięki którym można nadać nowe życie lampie, która lata świetności dawno ma już za sobą, ale ma dużą wartość sentymentalną.

Lampa żyrandol

Lampy wiszące, podłogowe i kinkiety – klimat jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

Lampy wiszące sufitowe, podłogowe i kinkiety w 2020 roku stanowią w pomieszczeniach nierozerwalne trio. Dekoratorzy podkreślają, że w każdym pomieszczeniu powinno być przynajmniej trzy źródła światła a każde na inną porę dnia. Lampa sufitowa to oświetlenie niezbędne podczas pracy, kinkiety, czyli światło boczne sprawia, że w pomieszczeniu panuje niezwykły klimat, a lampa podłogowa to oświetlenie na wieczór, przy którym można odpocząć, poczytać i się zrelaksować. Eksperci od aranżacji światła ze sklepu Lampa-Lampy.pl podkreślają, że klimat w pomieszczeniu najłatwiej jest tworzyć i zmieniać za pomocą oświetlenia. Odpowiednio dobrane oświetlenie może sprawić, że ciasne pomieszczenie będzie wyglądało na przestronne, a duży chłodny salon po włączeniu lampy podłogowej zamieni się w przytulną i ciepłą oazę.

Lampy ogrodowe

Najpopularniejsze lampy

Najpopularniejsze lampy w tym roku to piękne i bardzo starannie wykonane lampy wiszące, podłogowe i kinkiety, które może kupić w komplecie, lub dowolnie łączyć. Od kilku sezonów bardzo modne są lampy podłogowe na trójnogu oraz z łamaną konstrukcją. Ponadto cała gama futurystycznych niemalże kosmicznych lamp podłogowych, które doskonale podkreślają proste minimalistyczne wnętrza. Klasyczne żyrandole, lampy podłogowe i kinkiety nigdy nie wychodzą z mody, taki wybór to zakup na długie lata.

W tym roku lampa jest niczym wisienka na torcie. Podkreśla urok aranżacji i dodaje elegancji. W modnym pomieszczeniu nie powinno zabraknąć lampy wiszącej i podłogowej. Jeśli masz miejsce, uzupełnij aranżację kinkietami, spokojne boczne światło sprawia, że do pomieszczenia wkrada się magia.

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 udostępnień