Torba 40x20x25cm – podręczna torba do Ryanair

Torba podróżna 40x20x25

Torba 40x20x25 stanowi zaskoczenie dla wielu podróżujących. Od 1 listopada zarówno torba do Ryanair jak i torba do Wizzair muszą spełniać powyższe wymogi, by otrzymać miano bagażu podręcznego, wliczonego w cenę biletu.

Jak wynika z najnowszych wymagań torba 40x20x25 spełni najnowsze wymagania obu przewoźników. Dlaczego tak ważne jest jej posiadanie? Coraz chętniej jako sposób podróżowania wybieramy właśnie te linie lotnicze. Przede wszystko to oszczędność czasu, a bardzo często również pieniędzy. Niestety myli się ten, kto myśli, że na znalezieniu i zabukowaniu biletów nasze obowiązki się kończą. Kluczową kwestią, jeśli chodzi o bezstresowe przejście odprawy jest odpowiednia torba do Ryanair czy torba do WizzAir, której posiadanie wykluczy dopłatę za nadbagaż.

Torba do Ryanair

Dlaczego posiadanie dodatku, takiego jak torba 40x20x25 wzbudziło tak duże kontrowersje wśród podróżujących? Otóż większość z nich o zmianie dowiedziała się dopiero przy odprawie, tym samym będąc zmuszona do dopłaty 120 zł za nadbagaż. Co zrobić, by uniknąć tego błędu?

W przypadku wcześniejszej rezerwacji, warto jest na co najmniej tydzień przed planowanym odlotem warto sprawdzić czy nic się nie zmieniło np. jaka powinna być odpowiednia torba do Ryanair czy torba do WizzAir. Dotyczy to zarówno daty i godziny odlotu, które z różnych przyczyn mogą być opóźnione. Ale przede wszystkim należy zapoznać się z aktualnym regulaminem przewoźnika dotyczącym bagażu, odprawy i dokumentacji. Dzięki czemu całe przygotowania, jak i późniejsza odprawa przebiegną bez niespodzianek.

Torba do Wizzair

Niemałym utrudnieniem okazały się loty na początku listopada, kiedy to okazało się, że dwaj przewoźnicy zmienili maksymalny rozmiar dla torby podręcznej. Aktualnie jest to torba 40x20x25, na co należy zwrócić swoją uwagę. Wcześniejszy rozmiar był większy, a to oznacza, że posiadając torbę zgodną z nim należy spodziewać się dodatkowej opłaty, a bardzo często i przekazania torby jako bagażu rejestrowanego.

Zarówno torba do Ryanair jak i torba do WizzAir muszą mieć maksymalnie torba 40x20x25, natomiast waga nie może przekraczać dziesięciu kilogramów. Ponadto należy zwrócić uwagę na budowę takiej torby, gdyż do wymiarów wliczają się nie tylko kółka, ale również rączki i inne wystające części. Dla sporej grupy pasażerów początkujących na początku listopada tego typu sytuacja była kompletnym zaskoczeniem.

Zapewne nie każdy, kto przybył na lotnisko po 1 listopada był wyposażony w odpowiedni bagaż podręczny, jakim jest torba 40x20x25 cm. Dobra rada by uniknąć takich sytuacji i przejść odprawę bezproblemowo? Przede wszystkim należy uważnie czytać wszelkiego rodzaju wymagania przewoźnika ale tez informacje o zmianach, które zamierza wprowadzić. Ponadto należy przybyć na lotnisko co najmniej na trzy godziny przed odlotem. Pomimo tego, że dla wielu osób wyda się to zdecydowanie zbyt wcześnie, to jednak pozwoli na spokojną odprawę jaki i załatwienie dodatkowych formalności, gdyby była taka potrzeba. Komfort przejścia odprawy bez dodatkowego stresu oraz wygodę podróżowania zapewni z kolei odpowiednia torba do Ryanair czy Wizz Air.

Ze względu na wprowadzone zmiany torba 40x20x25 to dla większości osób, planujących lot, konieczny zakup. Odpowiednia torba 40x20x25 spełni wymogi przewoźników, minimalizując tym samym koszty podróży. Dobrej jakości, wygodna torba to bagaż, który można znaleźć na stronach producentów toreb lotniczych, a tutaj więcej informacji: https://www.torba-lotnicza.pl Warto wiedzieć, że torba 40x20x25 to bagaż, który obowiązuje wszystkich podróżujących po 1 listopada. Dobrze wykonana i co najważniejsze – wymiarowa torba 40x20x25 zapewni zatem bezstresowe przejście odprawy oraz komfortowe podróżowanie.

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Komentarze

    • Aga
    • 24 maja 2019
    Odpowiedz

    Gdzie można dostać torbę w kwiatki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 udostępnień