Walentynki tuż tuż – zaskocz swoją drugą połówkę!

walentynki

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Macie już pomysł na spędzenie tego dnia? Jeśli nie, to koniecznie przeczytajcie mój tekst! Kto wie, może się zainspirujecie?

Jedni walentynki kochają, zaś inni ich nienawidzą. Dla niektórych to wyjątkowy dzień, który trzeba spędzić ze swoją drugą połówką, natomiast dla wielu jest to dzień jak co dzień – nie ma się czym ekscytować. Oczywiście nietrudno myśleć o walentynkach jako o święcie wyłącznie komercyjnym, na którym korzystają tylko sprzedawcy, ponieważ naiwni ludzie co roku wpadają w szał zakupów i wydają mnóstwo pieniędzy na kiczowate poduszki w kształcie serca, tandetne walentynkowe kubki, kartki…

Jednak moim zdaniem ten dzień może być naprawdę wyjątkowy! Przecież walentynki to nie tylko kiczowate prezenty. To świetna okazja do spędzenia miłego czasu z ukochaną osobą. Zatem w tym roku zrezygnujcie z banałów – sprawcie, aby ten dzień był zabawny i szalony :).

zakochani

Romantyczna kolacja? Czemu nie!
Wspólne spędzenie wieczoru przy pysznym jedzeniu to zawsze dobry pomysł. Myślicie sobie, że to banalne? Nic bardziej mylnego! Wystarczy tylko zrezygnować z waszych ulubionych restauracji i knajp – wybierzcie miejsce, gdzie jeszcze nigdy nie byliście, lub postawcie na jedzenie, którego jeszcze nigdy nie próbowaliście. Zamiast włoskiej kuchni i czerwonego wina zdecydujcie się na dania absolutnie wyjątkowe! Nawet jeżeli takie jedzenie nie przypadnie wam do gustu, to przecież nic złego :). Ważne, że razem spróbowaliście czegoś nowego.

Odrobina szaleństwa
Jeśli chcecie spędzić ten dzień razem, ale nie macie ochoty na romantyczną kolację czy kino, to zdecydujcie się na coś szalonego! Zróbcie coś, o czym zawsze marzyliście, ale nigdy nie mieliście okazji lub odwagi, aby zrealizować te marzenia. Skok na bungee? Czemu nie! Wycieczka autostopem po Polsce (pewnie zajęłaby wam więcej czasu niż jeden dzień, ale jeśli tylko macie czas, to wykorzystajcie to)? Świetny pomysł! Pomyślcie o walentynkach jako o dniu przezwyciężania własnych lęków i obaw – to nie jest łatwe, dlatego dobrze jest mieć przy sobie ukochaną osobę, przy której wszystko staje się prostsze. Dzięki temu na długo zapamiętacie ten dzień. Już nigdy nie pomyślicie o walentynkach jako o święcie kiczu :).

walentynki

Nocne eksperymenty
Po nietypowej kolacji lub szalonym dniu czas na zasłużony odpoczynek i relaks z ukochaną osobą. W tym przypadku również nie musi być tak, jak jest zawsze. Zaskocz swojego partnera piękną bielizną lub miłym masażem, a w łóżku spróbujcie czegoś, na co do tej pory się nie zdecydowaliście. Porozmawiajcie o swoich głęboko skrywanych fantazjach i dajcie upust swoim emocjom! To może być naprawdę wspaniała noc… jeśli tylko się o to postaracie :).

A wy jak planujecie spędzić walentynki? Tradycyjnie czy spróbujecie czegoś nowego? 🙂

Do kolejnego, Jagoda 🙂

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 udostępnień