Walentynkowe koło ratunkowe!

Walentynki już tuż tuż, a Ty nadal nie masz pomysłu na spędzenie tego dnia ze swoim partnerem? Owszem, może wykazać się inwencją twórczą i zabrać Cię do restauracji, czy do kina. Jednak jeżeli Wasz staż związku już jest tak długi, że swobodnie rozmawiacie o planach na ten dzień warto wypytać, czy coś planuje. Jeśli nie – wymyślcie coś razem!

Standardowe pomysły

Oczywiście każda z nas ucieszy się z pięknego bukietu kwiatów i słodkich czekoladek, czy wyjścia do nastrojowej knajpki na pyszną kawę z ciastkiem lub wymyślną kolację, która często zakończy się leniwym spacerem.

Inni mężczyźni zdecydują się na wyjście do kina na romantyczny film, gdzie towarzyszyć Wam będzie mnóstwo podobnych par – oczywiście wszędzie sami zakochani.

Jeszcze inne obejrzą film z ukochanym w zaciszu mieszkania, z dala od innych par. Jednak nawet wtedy warto wysilić się na coś więcej…

Romantyczne chwile na każdą kieszeń

Każda kobieta, nawet gdy spędza ten piękny dzień ze swoim mężczyzną w domu, marzy o czymś wyjątkowym. O tym, aby był to dzień spędzony w inny sposób. Nawet, gdy nie macie zbyt górnolotnych planów warto postarać się dla drugiej osoby.

Najpierw pomyślcie jaką kolację zjecie, co wypijecie i jak osłodzicie sobie ten wieczór. Później wybierzcie się razem na zakupy, a następnie zacznijcie przygotowania. W tak wyjątkowy dzień, raz do roku możecie pozwolić sobie na coś, czego nie jadacie na co dzień, np. łososia, sushi, czy krewetki! Wasz dzień może zacząć się już od przygotowań – nalejcie sobie lampkę ulubionego wina i zacznijcie gotowanie. Nic tak nie pobudza atmosfery jak wspólnie spędzony czas w kuchni, żarty i luźne rozmowy. Przy okazji możecie się trochę powygłupiać i przygotować swój własny afrodyzjak. Następnie, gotowe danie  ułóżcie pięknie na talerzach, nalejcie sobie kolejną lampkę wina, zapalcie świeczki i włączcie wybrany wcześniej film. Niby nic, a jednak wiele.

Przede wszystkim: RAZEM

Nie potrzeba dużo, by i Wam, w domowych zaciszu, udzieliła się walentynkowa atmosfera. Nie narzekajcie na mężczyzn, gdy nie zabiorą Was do przepięknej restauracji z widokiem, który zapiera dech w piersiach. Czasami wystarczy to, że na jeden dzień odpuści sobie gry, czy inne przyzwyczajenia i spędzicie ten dzień razem. Skupcie uwagę nawzajem na siebie, wtedy to Wy będziecie dla siebie najważniejsi, a nie to, że inni chwalą się drogimi prezentami. To nie o prezenty w tym wszystkim chodzi, a o okazywanie sobie miłości na co dzień, nawet poprzez najdrobniejsze gesty, które nie zawsze uda nam się dostrzec.

Do kolejnego, Ania 🙂

 

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 udostępnień