Przedłużanie włosów Katowice – metamorfoza fryzjerska dla Ciebie!

Przedłużanie włosów usługa

Przedłużanie włosów w Katowicach możesz wykonać w sprawdzonym, profesjonalnym studiu Metamorfoza. Oferowany przez profesjonalistki zabieg przedłużania włosów metodą keratynową bądź laserową z pewnością spełni Twoje oczekiwania, a nowy wygląd Twoich włosów zachwyci wszystkich.

Przedłużanie włosów w Katowicach to popularna usługa, z której korzysta wiele kobiet. Cały myk w tym, aby skorzystać z oferty sprawdzonego studia, w którym wykorzystuje się nowoczesne, profesjonalne metody, a efekt finalny spełnia nasze oczekiwania. Źle przedłużone włosy powodują trudne do rozczesania kołtuny, a przedłużone pasma wypadają bądź wystają spod naturalnych włosów czyniąc cały efekt trudnym do zaakceptowania.

Przedłużanie włosów Kraków – Metamorfoza Alicja Szymkowska

Włosy, które zapuszczamy latami, nie zawsze chcą rosnąć bądź ich kondycja jest o tyle kiepska, że cała fryzura nie prezentuje się dobrze. Przedłużenie włosów bądź ich zagęszczenie to sposoby na piękne włosy i zadbaną fryzurę mimo takich utrudnień.

Zdecydowanie należy wówczas skorzystać z usług sprawdzonego salonu fryzjerskiego, takiego jak Metamorfoza Alicja Szymkowska, gdzie oferowane jest przedłużanie włosów w Katowicach m. in. metodą laserową oraz keratynową – https://metamorfoza.com.pl/uslugi/przedluzanie-wlosow-katowice/. Salon posiada aż 27 lat doświadczenia w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, dlatego decydując się na współpracę z tym studiem możesz być pewna, że Twoje włosy po zabiegu będą wyglądać lekko, sprężyście i naturalnie. Wszystko za sprawą nowoczesnych rozwiązań oraz zaawansowanych technologicznie metod wykorzystywanych w salonie.

Metamorfoza Katowice

Profesjonaliści ze studia https://metamorfoza.com.pl oferują przedłużanie włosów metodą keratynową oraz laserowe przedłużanie włosów, których zastosowanie daje efekt przerastający najśmielsze oczekiwania zadowolonych klientek. Ponadto, do zabiegów stosuje się w pełni naturalne, ścięte z głowy włosy dziewicze, dzięki czemu efekt jest jeszcze bardziej zbliżony do naturalnego. Pozwól sobie na prawdziwą metamorfozę i ciesz się nowymi, pięknymi i naturalnymi włosami wykonanymi przez specjalistów wysokiej klasy w Katowicach.

W salonie Metamorfoza dostępne są także inne usługi, takie jak m.in. zagęszczanie włosów dedykowane właścicielom i właścicielom rzadkich, osłabionych i cienkich włosów – sprawdź!

Przedłużanie włosów laserem w Katowicach

Przedłużanie włosów laserem w Katowicach to usługa stosunkowo rzadka jeśli chodzi o branżę przedłużania włosów – jest bowiem jednym z najnowocześniejszych sposobów przedłużania włosów.

Laserowe przedłużanie włosów, choć trudno dostępne, daje wspaniały efekt, głównie za sprawą niewidocznych łączeń i bardzo dobrej wytrzymałości spoiw. Powstałe przy użyciu specjalistycznego lasera i wysokiej jakości kosmetyków łączenia są bowiem niewielkie, delikatne i naturalne. Mały rozmiar łączeń, które są mniejsze niż przedłużone kępki włosów, to właśnie jeden z największych atutów tej metody przedłużania włosów. Efekt utrzymuje się nawet do pół roku.

Przedłużanie włosów metodą laserową powinno być wykonane z ogromną precyzją, dlatego warto zarezerwować sobie na to minimum 3 godziny.

Przedłużone włosy Katowice

Keratynowe przedłużanie włosów w Katowicach

Keratyna to jest złożone białko które naturalnie buduje nasze włosy. Keratynowe przedłużanie włosów w Katowicach zapewnia naturalne efekty i bardzo mocne łączenia, dlatego jest świetnym materiałem do pracy z przedłużonymi włosami. Keratyna jest zupełnie bezbarwna, dzięki czemu na głowie pozostaje właściwie niewidoczna.

Do zabiegu keratynowego przedłużania włosów w studiu Metamorfoza wykorzystuje się najwyższej jakości włosy włosy europejskie i indyjskie, które są starannie wyselekcjonowane. Na naszą głowę zakładane więc są najlepsze i najmocniejsze dziewicze pasma.

Włosy przedłużone metodą keratynową to również świetna opcja dla naszego portfela, ponieważ możemy wykorzystać je kilkukrotnie, dzięki czemu oszczędzamy pieniądze. Raz na 3 miesiące należy jednak wymienić punkty złączeniowe.

Przedłużanie włosów w Katowicach to jak widać bezpieczny i profesjonalny zabieg jeśli tylko zdecydujemy się na współpracę ze sprawdzonym studiem. Podaruj sobie piękne, naturalne, długie włosy o których zawsze marzyłaś już dziś!

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 udostępnień