Dieta pudełkowa od Brokuła – idealne menu dietetyczne dla każdego

Dieta pudełko

Dieta pudełkowa od Brokuła to zróżnicowany, zdrowy i smaczny catering dietetyczny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź co oferuje firma Diety od Brokuła i dlaczego warto wybrać właśnie ten catering dietetyczny dla siebie.

Sprawdzona dieta pudełkowa to rzadkość. Choć catering dietetyczny cieszy się coraz większą popularnością, to jakość posiłków, sposób ich dostarczania, różnorodność menu czy ceny pozostawiają nierzadko wiele do życzenia. Diety od Brokuła to marka, która docenia swoich klientów i dlatego oferta tej firmy jest tak bogata.

Co to jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa to specjalny rodzaj cateringu dietetycznego dostarczany wprost pod Twoje drzwi. Firmy zajmujące się dietą pudełkową oferują różnego rodzaju jadłospisy, które uwzględniają Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, cel diety, preferencje czy alergie oraz nietolerancje pokarmowe. Dzięki temu możemy wybrać dietę, która spełni wszystkie nasze wymagania i cieszyć się różnorodnym, zbilansowanym jadłospisem każdego dnia.

Dieta pudełkowa składa się najczęściej z 5 posiłków (śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku oraz kolacji). Każde danie znajduje się w osobnym pojemniku opatrzonym specjalną etykietą zawierającą informację o tym co znajduje się w środku i z jakich składników został przygotowany posiłek.

Catering od brokułów

Dieta od Brokuła – różnorodne, zdrowe i smaczne posiłki

Kucharze pracujący w firme https://dietyodbrokula.pl to uczniowie renomowanych trójmiejskich restauracji, stąd zdobyte w gastronomii doświadczenie potrafią przełożyć na przygotowywane dla klientów posiłki. Specjaliści kuchni tajskiej, włoskiej, francuskiej oraz regionalnej proponują i przygotowują różnorodne potrawy, dzięki czemu nasza dieta pudełkowa jest zróżnicowana i po prostu pyszna. W podstawowej ofercie Diet od Brokuła znajduje się już ponad 300 unikalnych menu!

W ofercie firmy znajdują się różnorodne diety, dedykowane różnym klientom o indywidualnych zapotrzebowaniach, oczekiwaniach i preferencjach. Znajdziemy tu diety dla sportowców, diety slim (odchudzające), diety keto, diety low carb, diety low IG i low IG wege, diety wege, diety no fish, diety gain, diety light, diety junior dla dzieci, diety bez glutenu i laktozy, a także diety typu office, diety home oraz diety kuchni polskiej. W zakładce Diety znajdziesz więcej informacji na temat poszczególnych diet.

Ponadto, do posiłków wchodzących w skład Diety od Brokuła nie dodaje się żadnych konserwantów, dzięki czemu dania przygotowywane są zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania. Jedzenie przechodzi obróbkę w technice konwekcji, co zapewnia wysoką przyswajalność i minimalny spadek wartości odżywczych – dieta pudełkowa od Brokuła to gwarancja lepszego samopoczucia, poprawy metabolizmu i ogólnej kondycji zdrowotnej.

Diety od Brokuła to najwyższa jakość dostaw

Diety od Brokuła, jako jedna z najlepszych firm cateringowych w Polsce, dostarcza diety na terenie całego kraju. W zakładce Gdzie dostarczamy sprawdzisz czy catering można dowieźć także do Twojej miejscowości.

Bardzo ważnym jest sposób dowozu dań – posiłki powinny bowiem być pyszne i świeże. Jako jedni z nielicznych, Diety od Brokuła dowożą pudełka specjalnym samochodem chłodniczym, co zapewnia bezpieczeństwo w trakcie transportu oraz świeżość dostarczanych posiłków.

Dieta od brokuła

Co jeszcze oferuje Diety od Brokuła?

Diety od Brokuła to także niska cena usług. Firma działa na niskiej marży i dba o dostępność swojej oferty dla każdego. W dobie galopującej inflacji to niezwykle ważne. Zamawiając np. jednodniowy pakiet próbny, zapłacisz jedyne… 50 zł! Możesz wówczas zupełnie niezobowiązująco przekonać się, że niska cena nie idzie w parze z niską jakością.

Firma cateringowa Diety od Brokuła to także oferta cateringu okolicznościowego, świątecznego, a nawet oferta Wigilii firmowych. Możemy więc zamówić catering jednorazowo, w związku z konkretną imprezą czy okazją, niezależnie od tego czy korzystamy z diety pudełkowej na co dzień. Co więcej, w zakładce Specjały Brokuła znajdziemy codzienne przysmaki bieżące, które także możemy zamówić niezależnie od diety lub dodać do niej.

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 udostępnień