Wynajem samochodu w Szczecinie bez kaucji i dodatkowych opłat

Wypożyczenie samochodu

Wynajem samochodu w Szczecinie na jasnych i zrozumiałych zasadach, bez kaucji i ukrytych kosztów i limitu kilometrów dla samochodów w każdej klasie, stał się faktem. Szczecińska wypożyczalnia samochodów zrezygnowała z pobierania kaucji i dodatkowych opłat.

Wiele osób, mimo, że posiada własny samochód, na wakacje czy w podróż służbową wybiera się pociągiem, samolotem albo szuka większego wygodniejszego samochodu, w którym przejechanie setek kilometrów nie będzie męczące, a każdy z pasażerów będzie miał wystarczająco miejsca. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest wynajem samochodu. Na co warto, zwrócić uwagę wynajmując samochód?

Wynajem samochodu bez kaucji

W wielu wypożyczalniach samochodów warunki umowy są różne w zależności od wynajmowanego pojazdu i lokalizacji. Dlatego wynajmując samochód, należy zwrócić uwagę na wysokość kaucji i warunki jej zwrotu. Kwota kaucji jest wyższa w przypadku samochodów luksusowych, dlatego zawsze przed podpisaniem umowy warto zapytać o jej wysokość. Wypożyczalnie samochodów w Szczecinie nie pobierają kaucji za wynajmowane pojazdy w każdej klasie.

Brak limitu kilometrów za luksusowe samochody

Kolejna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę, to dobowy limit kilometrów, który najczęściej jest wyznaczany dla samochodów luksusowych. Przekroczenie tego limitu wiąże się z dopłatą, która jest naliczana za każdy kilometr powyżej limitu. Wypożyczalnie samochodów w Szczecinie nie nakładają limitu kilometrów, dzięki czemu jej klienci mogą swobodnie korzystać z wynajętego samochodu bez obawy, że niespodziewany wyjazd lub dłuższa wycieczka wpłyną na wysokość rachunku za wynajem samochodu.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Jeśli na co dzień nie poruszasz się własnym samochodem, a w planach masz dalszą wycieczkę lub po prostu zakup samochodu na stałe nie znajduje się w obszarze Twoich najbliższych planów wypożyczalnia samochodów w Szczecinie Comfort Car to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Brak ukrytych kosztów, limitu kilometrów czy kaucji sprawiają, że jest to najatrakcyjniejsza oferta wynajmu samochodów dostępna na rynku!

Brak opłaty za podstawienie samochodu pod wskazany adres

Kolejnym kosztem jest podstawienie samochodu pod wybrany adres. Większość wypożyczalni w Polsce pobiera opłatę za możliwość odebrania wynajętego samochodu np. z lotniska czy dworca kolejowego. Szczecińska wypożyczalnia samochodów Comfort Car podstawia wynajęte pojazdy gratis pod wskazany adres przy umowie wynajmu powyżej 3 dni. Takie rozwiązanie jest dużym udogodnieniem dla osób, które przybywają do Szczecina służbowo lub w celach turystycznych. Odbiór wynajętego samochodu w miejscu dogodnym dla klienta sprawia, że nie trzeba szukać autobusu czy taksówki, żeby dojechać do wypożyczalni.

Brak opłaty za lokalizację

Wysokość opłaty lokalizacyjnej, którą często pobierają wypożyczalnie za wynajem samochodu w określonych lokalizacjach, to dodatkowy koszt. Jednak klienci szczecińskiej wypożyczalni samochodów Comfort Car, nie muszą się martwić opłatą lokalizacyjną, gdyż wspomniana wypożyczalnia z niej zrezygnowała.

Pełna ochrona wynajmowanego samochodu

Wynajmując samochód, warto sprawdzić, jak się przedstawia kwestia ubezpieczenia – większość ubezpieczalni oferuje jedynie OC, które nie zapewnia ochrony, jeśli sprawcą zdarzenia drogowego jest wynajmujący, a także w przypadku kradzieży czy uszkodzeń powstałych wewnątrz pojazdu. Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie Comfort Car umożliwia swoim klientom wykupienie ubezpieczenia, które zapewnia pełną ochronę pojazdu, a klient nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wynajęty samochód. Koszt takiej polisy jest stały dla wszystkich pojazdów.

Wynajem samochodu kluczyki

Bezpłatna zmiana terminu lub anulowanie rezerwacji

Anulowanie rezerwacji, zmiana daty przylotu lub przyjazdu pociągu to sytuacje, które zdarzają się bardzo często. Niestety większość wypożyczalni termin podany w umowie najmu traktuje jako wiążący. W szczecińskiej wypożyczalni samochodów można bezpłatnie zmienić termin, a nawet anulować rezerwację pojazdu.

Dowolny stan paliwa zdawanego pojazdu

Większość wypożyczalni wymaga, żeby zdawany pojazd miał pełny bak, co często dla klientów wiąże się z dodatkowymi komplikacjami i stratą czasu. Wynajmując samochód w szczecińskiej wypożyczalni, klient ma wybór – może zatankować samochód do pełna lub oddać z pustym bakiem.

Jednolite zasady wynajmu wszystkich samochodów w Szczecinie i rezygnacja z dodatkowych opłat sprawiły, że wynajem samochodu jest usługą dostępną dla większego grona klientów.

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 udostępnień