Potencjał, mój potencjał, Highest Potential

Koniec stycznia, a z nim… koniec postanowień noworocznych. Ile z Was ich jeszcze przestrzega? A może niektórzy są im wierni? Ja osobiście żadnych konkretnych postanowień nie robiłam. Jednak już widzę, że to, co chciałabym, aby się zmieniło nadal wygląda tak samo. Smutne, prawda? Zawsze znajdzie się jakaś wymówka, która pozwoli nam odejść od postanowień, a także zabrać się za nie od kolejnego… dnia, tygodnia, czy miesiąca.

Nowa dawka motywacji

Jednak przychodzi taki dzień, w którym trzeba powiedzieć sobie STOP! Jeśli chcesz, aby twoje życie się zmieniło, zacznij już dzisiaj! Nie odkładaj tego na potem. Rozpocznij od małych kroków, które z czasem same ewoluują! Jeśli czujesz, że ten dzień nadszedł, wykorzystaj go w stu procentach – to jest twoja szansa na zmianę przyzwyczajeń. Jeśli sam organizm upomina się o chwilę odpoczynku, aktywność fizyczną czy ambitne plany na przyszłość – łap chwilę za rogi i podążaj za tym.

Mój potencjał

Oczywiście zawsze jest tak, że wydaje mi się, że nie dam rady czegoś zrobić, a to, co chciałabym osiągnąć jest poza moimi możliwościami. Nie musi to tak wyglądać – wystarczy zmienić swoje nastawienie, a dzięki odpowiedniej pracy i systematyczności możemy osiągnąć to, co wydawało nam się tylko niemożliwym marzeniem. Chciałabym mieć własną firmę, dużo zarabiać i zwiedzać świat kilka razy do roku. Na chwilę obecną wydaje się to niemożliwe, ale kto wie jak będzie wyglądało moje życie za 5 lat?

A może coś więcej?

Jeśli masz problemy z osiągnięciem tego, co chciałabyś zyskać, jednocześnie wydaje ci się, że pozostanie to jedynie w sferze marzeń – mylisz się! Zdobądź to, co wydaje się być niemożliwe. Zwiększ swoje zdolności i weź pod uwagę możliwości, które daje ci los. Odpowiednia mieszanka olejków pomoże ci skoncentrować wewnętrzną energię do realizacji nawet najbardziej ukrytych pragnień.

Składniki Highest Potential

– Jasmine, który podbuduje twoje ego i pewność siebie,
– Ylang-Ylang uspokaja twoje wewnętrzne ja i harmonizuje je,
– mieszanka olejków o nazwie Gatheting pomoże ci wtedy, gdy potrzebujesz się skupić na wyznaczonym celu,

– Geranium pozwoli ci pozbyć się negatywnych emocji, jednocześnie podbudowując twoje ego i podnosząc na duchu,

– Frankincense – odpowiedzialny za redukcję stresu, ma również działania antydepresyjne,

– Sandalwood – działa stabilizująco,

– Cinnamon Bark redukuję złośliwość i mściwość – działa uspokajająco,

– Rose – czyli olejek różany – wspomaga utrzymanie harmonii i łagodności, wzmaga i utrzymuje radość,

– Australian Blue – inspiruje.

Zatem jeśli twoje postanowienia z każdym rokiem zostają w sferze marzeń może warto spróbować siły olejków? Nawet jeśli jesteś do nich sceptycznie nastawiona – a nóż okażą się one twoim przepisem na sukces!

Do kolejnego, Ania 🙂

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 udostępnień